Kalendāru druka & izgatavošana

Kalendāru piedāvājums 2018.gadam.

16 standarta kalendāru veidi izvēlei un personalizācjai.

Apskati Printmix kalendāru piedāvājumu īpašā PDF bukletā. Klikšķini un iepazīsties. Jā vēlies, vari to lejuplādēt, vai dalīties ar to sociālajos tīklos!

Kalendāru druka un ražošana ir viena no Printmix sniegto pakalpojumu pamata kategorijām, attiecīgi arī mūsu ražošana ir veidota, tā lai nodrošinātu maksimālu ražošanas effektivitāti un augstas kvalitātes gala produktu klientiem.

// Standartā 11 sienas un 4 galda kalendāru veidi.

Printmix drukas serviss klientu ērtībai piedāvā jau 16 kalendāru veidu gatavas sagataves, kur klientam ir tikai jāizvēlas tīkamākais kalendāra veids un jānorāda Printmix projektu vadītājam, ar kādu informāciju kalendāra makets ir jāpapildina. Standarta piedāvājumā ir 2 trīsdaļīgie, 4 divdaļīgie, 5 viendaļīgie sienas kalendāri, 4 galda kalendāri un 1 kabatas kalendārs.

// Piedāvājumā arī kabatas kalendārs

Izmērs 85 x 55 mm, precīza specifikāciju skatīt bukletā.

// Nestandarta kalendārs

Ja vēlaties izgatavot kalendāru, kas nav pieejams standarta piedāvājumā, lūdzam izstāstīt savu ideju un mūsu projektu vadītāji būs priecīgi palīdzēt.

// Izdevīgas cenas kalendāru drukai

Printmix piedāvā elastīgas apjoma atlaides. Lai uzzinātu precīzu cenu Jūs interesējošam kalendāra veidam pie konkrētas tirāžas, lūdzam droši jautāt mūsu projektu vadītājiem. Pie lielām tirāžām piedāvāsim vēl īpašākas cenas.