Baneru izveide

Neskatoties uz sociālo mediju, Tv un radio lomu reklāmas jomā un atpazīstamības veicināšanā, savu nozīmi mūsdienās nav zaudējusi arī vides reklāma. Tā ir iespēja uzrunāt un piesaistīt uzmanību – veiksmīga vides reklāma, novietota labi redzamā vietā, noteikti radīs vajadzīgo iespaidu.

Iesiešana

Viens no vienkāršākajiem veidiem, kā izvietot reklāmu vai kādu citu aktuālu informāciju, ir baneri. Tos ērti izvietot uz ēku sienām, sētām vai vārtiem, pievēršot vajadzīgo uzmanību. Būtiski, ka baneris ir arī salīdzinoši ekonomisks risinājums – tā izveide neparedz lielas izmaksas, turklāt kvalitatīvs baneris arī kalpos pietiekami ilgu laiku.

Baneri tiek plaši izmantoti ne tikai reklāmas nolūkos, tie lieliski iederas arī dažādos pasākumos, piemēram, festivālos vai sporta spēlēs.

Atkarībā no vajadzības un iespējām, pieejami vairāku veidu baneri. Lielākoties tie tiek izgatavoti no PVC materiāla – pirmkārt, tas ir izturīgs pret mitrumu un UV starojumu, otrkārt, savienojot vairākus auduma gabalus, iespējams izveidot praktiski neierobežota lieluma banerus.

Standarta banerus var iedalīt divos veidos:

 • Laminētie – lētāki, taču arī mazāk izturīgi;
 • Lietie – augstākas kvalitātes, bet arī dārgāki.

Pieejami arī speciālie baneri. Piemēram, ja reklāmu paredzēts izvietot klajā laukā, ieteicams izvēlēties sietveidabaneri, jo tas mazina vēja spiedienu (un līdz ar to arī reklāmas bojājumu iespējamību). Tāpat arī tiek izgatavoti baneri, kas īpaši piemēroti gaismas reklāmām, kā arī divpusējai drukai.

Kad veikta baneru apdruka un apgriešana, tie tiek apstrādāti, malās iestrādājot gredzenus ērtākai baneru uzstādīšanai.

// Kvalitatīvu baneru izveide

Ja aktuāla baneru izveide, ieskaties mūsu piedāvājumā – kopā noteikti atradīsim piemērotāko risinājumu!

Printmix baneru druka – mūsdienīgs, efektīvs un praktisks risinājums! Klientiem nodrošinām:

 • Augstas kvalitātes druku;
 • Saprātīgas izmaksas;
 • Individuālu pieeju;
 • Ātru pasūtījuma izpildi;
 • Lielisku kvalitāti;
 • Izsmeļošas konsultācijas par piemērotākajiem baneru drukas veidiem, lai tiktu sasniegts vēlamais rezultāts

Darbā izmantojam jaunākās tehnoloģijas, materiālus un iekārtas, kas ļaus realizēt visdažādākās idejas, kā arī tikt galā ar izaicinājumiem!

Digitālā lielformāta druka, ko izmantojam savā darbā, ļauj iegūt krāsainu un izteiksmīgu rezultātu. Atkarībā no tā, kāds ir vēlamais baneru dizains, uz tā var izvietot gan uzmanību piesaistošus attēlus, gan fontus un grafiskos elementus. Lai baneris teicami pildītu savas funkcijas, tam jābūt ne tikai kvalitatīvi izveidotam, bet arī atbilstoši noformētam. Domājot par banera dizainu, ieteicams:

 • Gādāt, lai vēstījums būtu skaidri saprotams;
 • Ņemt vērā uzņēmuma darbības nozari;
 • Saglabāt individuālu vizuālo tēlu;
 • Izvēlēties piemērotu saukli;
 • Ņemt vērā tā izvietošanas apstākļus, lai baneri varētu pielāgot visām prasībām un tas kalpotu pēc iespējas ilgāk

Ja nepieciešams, konsultējieties ar mūsu projektu vadītājiem – viņi priecāsies ieteikt labākos risinājumus!

Izgatavojam dažādu izmēru banerus, ņemot vērā katra klienta individuālās prasības. Aktuāls jautājums ir arī baneru izveides izmaksas. Tās atkarīgas no vairākiem faktoriem, piemēram, baneru veida, izmēra, skaita u.c. aspektiem. Vienkāršākais un ātrākais veids, kā uzzināt konkrētu cenu, ir sazināties ar mums un izklāstīt savu ideju!

Baneri – lielisks veids, kā būt pamanītam! Realizējiet savas idejas ātri un vienkārši, izmantojot mūsu pakalpojumus!