Printmix.

Ātrās drukas serviss.

Profesionāla un patīkama apkalpošana. Kvalitatīva pasūtījumu izpilde noteiktos termiņos. Profesionāla komanda ar pieredzi. Izdevīgas un pieejamas cenas.

Printmix - ātrās drukas pakalpojumi. Printmix - zemas cenas drukas pakalpojumi. Printmix - plakātu druka par zemām cenām.

Printmix izmanto jaunākās digitālās drukas tehnoloģijas un ražošanas procesus, kas ļauj nodrošināt klientiem augstu drukas pakalpojumu kvalitāti, ātrumu un iespēju drukāt, kad un cik nepieciešams (print on demand).


DARBĪBU UZSĀKĀM 2006. GADĀ

Printmix drukas pakalpojumus klientiem sniedz jau kopš 2006. gada, iepriekš strādājot ar nosaukumu FMdruka.


Savu darbību uzsākām laikā, kad Latvijā poligrāfijas nozarē dominēja analogās iespiedmašīnas (ofsets), lai gan pasaulē digitālās drukas tehnoloģijas jau piedzīvoja ātru attīstības tempu un digitālās drukas iekārtas jau spēja piedāvāt drukas kvalitāti līdzvērtīgu ofseta drukai.

Printmix ir ātrās drukas serviss, kas balstīts uz digitālās drukas tehnoloģijām, kas piedāvā klientiem "druku pēc pieprasījuma" (print on demand) - drukāt tad, kad tas ir nepieciešams, un tik daudz, cik nepieciešams (sākot no 1 eksemplāra), kā arī nodrošina pasūtījumu izpildi īsos termiņos, ar iespēju veikt tos arī nekavējoties.

MODERNAS TEHNOLOĢIJAS

Lai nodrošinātu kvalitatīvus ātrās drukas servisa pakalpojumus, esam uzstādījuši savā ražotnē labākās digitālās drukas un pēcapstrādes iekārtas un IT tehnoloģijas, kā arī esam ieviesuši pasūtījumu un ražošanas procesu vadības sistēmu.

PRODUKTI UN PAKALPOJUMI

Drukas produkti - vizītkartes, veidlapas, komplimentu kartiņas, mapes, ēdienkartes, brošūras, bukleti, info lapas, flaieri, plakāti, cenu zīmes, dāvanu kartes, biļetes, svārstekļi, katalogi, grāmatas, viesu grāmatas, avīzes, žurnāli, kalendāri, apsveikuma kartiņas, pastkartes, ielugumi, galda kartes, vārdu kartes, diplomi, sertifikāti, etiķetes, uzlīmes, durvju karekļi, grāmatzīmes, DVD vāciņi, CD vāciņi, nokasāmās kartiņas, puzzles, anketas, pārskatu vāki, gada pārskati, atskaišu vāki, prezentāciju materiāli. Plašs piedāvājums sienas un galda kalendāriem.
Pakalpojumi - iesiešana, spirāļošana, melnbaltu un krāsainu dokumentu izdruka, laminēšana, griešana, izciršana, stūrīšu apaļošana, zīmogu izgatavošana, maketa izgatavošana, dizaina izveide, iepakošana, šķirošana, attēlu apstrāde, skenēšana.
Lielformāta drukas produkti - A2 plakāti, A1 plakāti, A0 plakāti, lielformāta foto izdrukas, gaismas kastēm, lielformāta uzlīmes.
Tekstila apstrāde - kreklu apdruka, izšūšana u.c.


Printmix - ātras drukas serviss. Printmix - izdevīga bukletu druka.