Printmix - kvalitāte.

100% kvalitāte

Mums lielu gandarījumu sniedz, kad klientam nododot kvalitatīvi un termiņā izpildītu pasūtījumu, varam novērot prieku viņa sejā. Tā ir mūsu darba mēraukla, kas virza mūsu attīstību un nosaka mūsu attieksmi arī pret kvalitāti.

Ofseta druka

Līdz šim Printmix piedāvāja tikai digitālās drukas risinājumu, taču 2014. gada janvārī uzņēmums izveidoja ofseta jeb analogās drukas ražošanas iecirkni. Ofseta druku nodrošinām ar pasaulē labi zināmā un kvalitātē pārbaudītā Japānas ražotāja RYOBI drukas iekārtu, kuru apkalpo un vada augsti kvalificēti ofseta drukas iespiedēji ar ilgu gadu pieredzi savā profesijā.

Ofseta druka

Digitālā druka

2006.gadā Printmix bija pirmais uzņēmums, kas veica nopietnas investīcijas digitālās drukas attīstībā Baltijas tirgū - uzņēmums iegādājās industriāla līmeņa digitālā ofseta drukas iekārtu un sāka piedāvāt klientiem augstas kvalitātes digitālo druku, kas jau sāka līdzināties ofseta kvalitātei. Šīs tehnoloģijas ieviešana atļāva piedāvāt klientiem plašas personalizācijas un “druka pēc pieprasījuma” iespējas.

Šobrīd uzņēmuma digitālās drukas tehnoloģiskajā parkā ietilpst digitālā ofseta iespiedmašīna HP Indigo 7900 (CMYK + baltā krāsa + papildus krāsas Light Magenta/Light Cyan) un vairākas HP Z-sērijas lielformāta drukas iekārtas. Svarīgi, ka HP Indigo globāli poligrāfijas nozarē ir atzīta kā tehnoloģija, kas nodrošina visaugstāko digitālās drukas kvalitāti.

Mūsu ilgā pieredze un zināšanas digitālās drukas jomā ļauj mums būt pārliecinātiem par nevainojamu kvalitāti, ko nodrošinām saviem klientiem.

Digitālā druka

Papīri, kartoni, speciālie materiāli

Printmix ražošanā izmanto tikai augstas kvalitātes izejmateriālus, kas pamatā tiek iegādāti no uzņēmumiem PAPYRUS, ANTALIS, CEĻAVĒJŠ un MOHAWK PAPERS.

Lai parādītu klientiem Printmix digitālās ofseta drukas daudzpusīgās iespējas, speciāli izveidojām drukas un papīru paraugu grāmatu "book of print & papers". Tajā var apskatīt, kā HP Indigo digitālā druka izskatīsies uz konkrētā papīra, kartona vai speciālā materiāla, piemēram, uzlīmes, plēves. Kopumā 40+ dažādi piemēri.

Papīri

Pēcapstrāde

Printmix drukas serviss spēj nodrošināt dažādākā veida un sarežģītības pakāpes drukas produktu izgatavošanu, nodrošinot augstu drukas darba kvalitāti un izmaksu efektivitāti. Uzņēmums to ir panācis, pateicoties pārdomātām, uz pieredzi, zināšanām un jaunāko tehnoloģiju apzināšanu, balstītām investīcijām pēcapstrādes iecirkņa attīstībā.

Pēcapstrādes iecirknī uzņēmums, galvenokārt, izmanto iekārtas no labi zināmiem ražotājiem kā HORIZON (Japāna), Morgana (Lielbritānija), JBI (ASV) un citiem.

Šodien Printmix pēcapstrādes iecirknis piedāvā plašu pēcapstrādes pakalpojumu klāstu - papīra griešana, automatizēta bigošana, locīšana, laminēšana, skavošana, sanešana, numerācija, izciršana, reljefspiedums (cilojums, dziļojums) arī zināms kā dobspiede jeb kongrievs, perforēšana, papīra urbšana, grāmatu un bukletu iesiešana ar poliuretāna līmi (PUR), iesiešana ar skavām, iesiešana ar spirāli (īpaši ir jāpiemin tāds produkts kā kalendāri), līmēšana, pakošana, šķirošana, kā arī specifiski roku darbi.

Pēcapstrāde

Ražošanas procesi

Papildus tehnoloģiskajām iekārtām un pieredzējušiem operatoriem, lai tipogrāfija spētu efektīvi ražot augstas kvalitātes drukas produktus, ļoti svarīgi ir iekšējie ražošanas un informācijas apmaiņas procesi un to automatizācija, kurus realizējam integrējot dažādus specifiskus IT risinājumus.

Savu ražošanas procesu un kvalitātes kontroles nodrošināšanai, Printmix plaši izmanto IT izstrādātus automatizācijas rīkus, kas nodrošina gan pasūtījumu cenošanu, to uzskaiti un izsekošanu, gan drukas failu vadību, sākot ar failu sagatavošanas posmu līdz atdošanai uz drukas iekārtu, gan pēcapstrādes un gatavo ražojumu piegādes vadību utt.
Esam uzņēmumā ieviesuši vairākas tekstila apdrukas tehnoloģijas, kā rezultātā tagad ir pieejama kreklu apdruka, tekstila izšūšana un sublimācija.

Ražošanas procesi

Printmix komanda