Bukleti un brošūras

Bukletu un brošūru dizaina izstrāde, druka un pēcapstrāde. Piedāvājam dažādas formas un locījumu veidus.

Brošūras, bukleti, izgatavošana un druka.

// Bukleti

Reklāmas bukleti ir nostabilizējuši savas pozīcijas sabiedrības informēšanas līdzekļu vidū un bukletu izgatavošana ir kļuvusi par teju obligātu nepieciešamību, ja tirgū tiek virzīts kāds jauns pakalpojums vai piedāvāta prece, kas līdz šim nav tik populāra. Internets, tv un radio nav vienīgie veidi kā informēt sabiedrību par kādu jaunu preci vai pakalpojumu, iepazīstinātu ar organizāciju vai uzņēmumu. Bukletu izgatavošana ir atbildīgs process. Ir nepieciešams saprast, vai vajadzīgs vienkāršs buklets ar vienu vai diviem locījumiem un pamata informāciju par piedāvājumu, vai arī nepieciešams sarežģītāka bukleta izgatavošana, lai tas izceltos uz citu fona, gadījumos, ja konkurentu skaits ir liels. Dizainerim un maketētājam noteikti ir pieejami bukletu paraugi, lai to virzīšana pie mērķauditorijas būtu veiksmīgāka.

// Brošūras

Brošūras ir ārkārtīgi populāras ne tikai pasaulē, bet arī Latvijā. Brošūra ir sava veida neliels katalogs, kas, visbiežāk, sniedz informāciju par aktuālāko piedāvājumu. Latvijā vispopulārākās noteikti ir pārtikas preču veikalu brošūras, kas katru nedēļu nonāk mūsu pastkastītēs. Brošūrās parasti ietilpst vairāk informācijas kā bukletā, un to nevajag jaukt ar katalogu. Arī brošūras, tāpat kā bukletu izveidē, sadarbojamies ar klientu un piedāvājam vairākus veidus no kā izvēlēties galējo variantu. Brošūrām visbiežāk ir 4 – 48 lapas, kurās izklāstīts piedāvājums. Brošūras visbiežāk ir skavotas un retāk līmētas vai vēl kā citādi sastiprinātas.

Brošūras, bukleti, izgatavošana un druka.

// Atšķirība starp bukletu un brošūru

Bieži vien abus šos produktus jauc vai uzskata, ka tas ir viens un tas pats. Tie parasti atšķiras ne tikai pēc izmēra, bet arī satura. Brošūrās ir iespējams ievietot arī lielākus un detalizētākus attēlus, kas piesaista uzmanību vispirms.

// Bukletu druka

Ņemot vērā to, ka bukleti bieži vien ir vienīgie taustāmie uzskates materiāli, kas tiek izdalīti potenciālajiem un esošajiem klientiem, svarīgi lai tie ir atmiņā paliekoši, un to var panākt ar noslīpētu dizainu un kvalitatīvu druku. Maketētāji palīdzēs informāciju sakārtot tā, lai drukājot kaut kas nepazustu un informācijas atspoguļojums būtu precīzs. Ņemot vērā to, ka buklets ir salokāms, svarīgi, lai teksts būtu akurāti sakārtots. Iespējams izdrukāt gan krāsainus, gan melnbaltus bukletus.

// Brošūru druka

Brošūru druka ļauj tām izskatīties nevainojami un kvalitatīvi, jo lappuses ne reti tiek lakotas, ko noteikti novērtēs daudzi, kas kādreiz ir turējuši rokās brošūru, kas pirms tam ir pabijusi jau daudzu cilvēku lietošanā.  Līdzīgi kā bukletiem, arī brošūru druka ir iespējama gan melnbalta, gan krāsaina. Visbiežāk klienti vēlas izdrukāt krāsainas brošūras, jo tās pievērš lielāku patērētāju uzmanību. Melnbaltās drukas brošūras uzņēmumi visbiežāk izvēlas iekšējām vajadzībām un lietošanai.

Visiem klientiem tiek meklēti un rasti individuāli risinājumi pasūtījuma izpildei.