Ēdienkartes un dzērienu kartes

Ikvienā restorānā, bistro, kafejnīcā, krodziņā vai ēdnīcā nepieciešama ēdienkarte – tā savā ziņā ir iestādes vizītkarte un reklāma. Tādēļ tai jābūt ne vien skaidri saprotamai, bet arī gaumīgi noformētai.

Pirms ēdienkartes izveides rūpīgi vajadzētu pārdomāt tās saturu. Tik pat būtiski ir pārdomāt arī tās vizuālo noformējumu un iespējas to pielāgot kopējam uzņēmuma tēlam. Liela nozīme ir arī izvēlētajam drukas veidam un tehnoloģijām – lielisks rezultāts ir svarīgs ikvienam ēdināšanas uzņēmumam.
Mūsdienīga ēdienkartes druka ļauj īstenot visdažādākās idejas - sākot no klasiskiem risinājumiem, līdz pat ēdienkartēm nestandarta formās un izmēros. Ēdienkaršu ielikņi var būt laminēti (glancēti vai matēti). Tāpat var izmantot arī UV pārklājuma sniegtās priekšrocības. Atkarībā no vēlmēm un kafejnīcas specifikas, ēdienkartes un dzērienu kartes var papildināt ar piemērotiem dekoratīviem vākiem. Tie var būt, piemēram, no mākslīgās vai dabīgās ādas.

// Ēdienkartes un dzērienu kartes izstrāde visām prasībām

Ēdienkarte ir materiāls, kā izstrādei jāpievērš īpaša vērība – lai tā precīzi atspoguļotu visu aktuālo informāciju, turklāt arī piesaistītu klientu uzmanību, svarīga ir ikviena detaļai. Mūsu piedāvātā ēdienkartes izveide notiek, izmantojot dažāda veida drukas tehnikas – atkarībā no vēlmēm un iespējām. Plašāk izmantojam digitālo druku, kas nodrošina augstu attēlu un teksta kvalitāti, piesātinātas krāsas, kā arī iespēju materiālu izdrukāt kaut tikai vienā eksemplārā. Pasūtījumus realizējam, izmantojot jaunākās paaudzes tehnoloģijas un iekārtas, kā arī kvalitatīvākos materiālus, tādā veidā nodrošinot vienmēr teicamu rezultātu.
Dzērienu kartes un ēdienkartes izveide notiek, ņemot vērā katra klienta individuālās vēlmes un prasības. Būtiski, kaēdienkaršu ielikņu izveide var tikt veikta, izmantojot dažādu veidu papīru, piemēram, krītpapīru, kartonu, dizaina papīru u.c. – tādā veidā var panākt vēlamo efektu un ēdienkarti pielāgot kafejnīcas vai restorāna tēlam.
Ne mazāk nozīmīgs etaps ir arī ēdienkartes un dzērienu kartes pēcapstrāde un apdare. Atkarībā no klienta iecerēm, šajā procesā var tikt izmantota izciršana, štancēšana, lakošana, laminēšana. Tāpat ēdienkartes un dzērienu kartes druka var tikt īstenota, apvienojot dažādas tehnoloģijas un materiālus, tādā veidā panākot krāšņu un oriģinālu efektu.
Lai arī kāda formāta, izmēra un dizaina ēdienkarte būtu aktuāla, mēs īstenosim jūsu idejas, kā arī ieteiksim labākos risinājumus!

// Kvalitāte un teicams serviss

Darbu veicam ne tikai kvalitatīvi, bet arī ātri – standarta pasūtījumi parasti tiek izgatavoti jau 24 stundu laikā pēc rēķina apmaksas. Apjomīgākus un nestandarta pasūtījumus realizējam, iepriekš vienojoties ar klientu. Mūsu darbinieki ir speciāli apmācīti, lai spētu strādāt ar modernu tehniku, kas nodrošina pakalpojumu izpildi un pasūtījumu izgatavošanu pēc
iespējas īsākā laikā posmā. Tādēļ - ja aktuāla ēdienkartes vai dzērienu kartes izstrāde, uzticiet to zinošiem speciālistiem. Tādā veidā varēsiet būt droši par kvalitatīvu rezultātu.
Drukātas ēdienkartes un dzērienu kartes ir ne tikai informatīvs materiāls – tā ir arī iespēja radīt pozitīvu iespaidu par uzņēmuma tēlu. Izmantojiet to savā labā, radot unikālu, uzmanību piesaistošu materiālu, kas katram klientam liks sajusties īpašam.